Sprawy SKWK:

II Trening Otwarty Sekcji Trenuj Sporty Walki
Wpisany przez TS Wisła/ ewcia   
sobota, 05 maja 2018 18:01
Już w niedzielę 13 maja po raz drugi zapraszamy wszystkich miłośników sportów walki na salkę przy ulicy Reymonta. O godzinie 15:00 rozpocznie się drugi trening otwarty dla kibiców Białej Gwiazdy.
 
 
Poprzednie zajęcia przyciągnęły sporą rzeszę kibiców na macie trenowało prawie siedemdziesiąt osób. W treningu wzięli udział zawodnicy trenujący na co dzień jak i ci, którzy nie mieli wcześniej de facto styczności z matą treningową.
 
Zachęcamy wszystkich kibiców Białej Gwiazdy do przybycia przed meczem z Lechem na salkę i uczestnictwa w treningu. Z pewnością nie będziecie się nudzić.
 
Jak zwykle przypominamy, że zajęcia mają głównie charakter ogólnorozwojowy i żeby wziąć w nich udział wystarczy po prostu przynieść strój sportowy.
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież