Sprawy SKWK:

Zapisy na Sektor MABG na mecz z Zagłębiem Lubin
Wpisany przez Kasia, Kasia Cz.   
wtorek, 01 maja 2018 12:33

 

alt

Rozpoczynamy zapisy na Sektor MABG na mecz z Zagłębiem Lubin!

Rozpoczynamy zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy, na mecz z Zagłębiem Lubin, w ramach którego po raz kolejny weźmiemy udział w akcji "Kto kocha ten wierzy, siła w młodzieży".

Spotkanie rozegrane zostanie w środę, 9.05 o godzinie 20:30. Zapisy na ten mecz prowadzimy od środy (2.05) do soboty (5.05) do godziny 20:00, Jednocześnie informujemy, iż jest to nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń.


Zgłoszenia w formie listy składającej się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL należy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; każda z grup może zapisać dowolną liczbę osób. Informujemy też, że ilość miejsc na sektorze jest ograniczona, a o przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy również miejsce parkingowe pod stadionem.

 

Na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12, poniżej przedstawiamy informacje dotyczące cen biletów:
- 3 dla dziecka do rocznika 2000 włącznie
-
12 zł dla jednego opiekuna na każdą przypadającą mu pełną dziesiątkę dzieci
- 37 zł dla dodatkowego opiekuna (osoby powyżej 18 roku życia traktowane są jako opiekun).

Poprawiony: wtorek, 01 maja 2018 12:48
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież