Sprawy SKWK:

Pożegnajmy Legendy pełnym młynem, wszyscy na czerwono
Wpisany przez UW /ewcia   
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 20:28
Już teraz wiemy, że 13 maja będzie dniem wyjątkowym. Będziemy żegnać nasze legendy, piłkarzy nierozerwalnie kojarzonych właśnie z Białą Gwiazdą. Nie ma innej opcji, jak zapełnienie stadionu po ostatnie krzesełko i podziękowanie im za wszystkie lata spędzone przy Reymonta.
 
 
 
Z osobnym apelem, my, ultrasi zwracamy się do wszystkich bywalców sektora C – i tych przychodzących obecnie regularnie na mecze, jak i tych, którzy czynią to z różnych powodów rzadziej, bądź zasiadają na innych trybunach. Na mecz z Lechem młyn niechaj ponownie będzie najszybciej wyprzedaną trybuną! Stwórzmy ponownie atmosferę godną naszego stadionu, przypomnijmy atmosferę ze złotych lat Arka Głowackiego i Pawła Brożka. Niech narożniki B i D będą przedłużeniem młyna. Każdy na mecz z Lechem ma przyjść na młyn NA CZERWONO.
 
Tu zadanie to wszelkich grup, osiedli, fanclubów, znajomych  - nakręcajcie się, mobilizujcie, pilnujcie jednolitego koloru koszulek. Przyjdźcie na mecz na długo przed pierwszym gwizdkiem, aby nasze legendy już od rozgrzewki czuły, że to ich święto.
 
Wszyscy na C! Aby pożegnanie wyszło faktycznie okazale, sektor musi być pełny. Nie zwlekajcie z kupnem, szturmujcie kasy biletowe już teraz! Pamiętajcie, że bilet możecie też kupić przez internet bez karty kibica. Nie szukajcie wymówek, tylko przyjdźcie na sektor fanatyków – dla Głowy, dla Brozia, dla siebie, dla Armii Białej Gwiazdy. Żebyście potem nie pluli sobie w brodę, że opuściliście tak  ważne wydarzenie. 
 
Mecz z Lechem będzie też ostatnim spotkaniem przy Reymonta w tym sezonie, zakończmy go z dużym kibicowskim przytupem. Do Krakowa zawitają kibice gości, którzy zamierzają wykupić pełną pulę 2 tysięcy biletów.
 
AVE WISŁA 
 
 
Pamiętajcie także o spotkaniu z Zagłębiem Lubin, które odbędzie się 9 maja o godz. 20.30 :
Poprawiony: sobota, 12 maja 2018 21:25
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież