Sprawy SKWK:

Bilety na mecz z Zagłębiem
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 24 kwietnia 2018 17:26

Przed nami dwa wyjazdowe spotkania: Białystok (29.04) oraz Kielce (6.05). Na Reymonta ponownie widzimy się 9 maja o godz. 20.30 kiedy to do Krakowa zawita Zagłębie Lubin.

 

Już od 23 kwietnia możecie nabywać wejściówki na to spotkanie. Ceny biletów zaczynają się od 15 zł, na sektor C od 20 zł. Pamiętajcie, że aby na być bilet nie musicie posiadać Karty Kibica i to przy zakupie w Strefie Kibica jak i online na stronie www.bilety.wisla.krakow.pl *.

Pojedynek z Zagłębiem będzie przedostatnim meczem Wisły w tej rundzie przy Reymonta, później czeka nas tylko potyczka z poznańskim Lechem i finisz rozgrywek na wyjeździe w Zabrzu. 

 

PROMOCYJNE CENY

- Oferta dla weteranów i weteranów poszkodowanych, bilet na A11 w cenie 5 zł

- Pierwszy raz na Reymonta? Za bilet na dowolny sektor(poza VIP) zapłacisz 15 zł

 

* bilet nabyty bez KK będzie każdorazowo droższy o 5 zł

 

Ceny biletów dla posiadaczy Kart Kibica

 

Ceny biletów dla osób bez Kart Kibica

Poprawiony: wtorek, 24 kwietnia 2018 18:25
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież