Sprawy SKWK:

Sprzedaż biletów na mecz z Legią Warszawa
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
wtorek, 10 kwietnia 2018 21:29

Od 11 kwietnia można nabywać wejściówki na mecz Wisła - Legia, który odbędzie się 22 kwietnia o godz. 18.00 na stadionie przy Reymonta.

Pojedynki z warszawską drużyną zawsze budziły spore zainteresowanie i emocje.  Zapewne i tym razem stadion zapełni się kibicami Białej Gwiazdy. 

Bilety na mecz z Legią Warszawa można nabywać od 11 kwietnia (środa) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl i Kafeterii MyBenefit. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
UWAGA! Do zakupu biletu na mecze Wisły Kraków Karta Kibica NIE JEST wymagana, jednak taka wejściówka będzie każdorazowo droższa o 5 zł! Bilety na mecze przy R22 można zakupić zarówno w Strefie Kibica, jak i przez internet, podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. 
 
Ceny biletów z KK.
 
Ceny biletów bez KK.
 
 
Dodatkowo, od meczu z Legią wejdzie w życie specjalna oferta biletowa skierowana do weteranów i weteranów poszkodowanych, którzy za wejściówkę na sektor A11 zapłacą jedynie 5 zł. Liczba biletów jest ograniczona!
 
Ze sprzedaży na mecz z Legią wyłączone zostały sektory E13, E23 i E24!
 
Wejściówki na spotkanie z Legią Warszawa w Strefie Kibica można zakupić: 
 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
 
- w dniu meczu (22 kwietnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (22 kwietnia) o godzinie 12.00.
 
Poprawiony: wtorek, 10 kwietnia 2018 21:43
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież