Sprawy SKWK:

Zapisy na mecz z Legią na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy
Wpisany przez Kasia, Kasia Cz.   
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 17:29

alt

W związku z ogromnym zainteresowaniem, a zarazem ograniczoną ilością miejsc rozpoczynamy zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy, na mecz z Legią Warszawa.

Spotkanie rozegrane zostanie w niedzielę, 22.04 o godzinie 18:00. Zapisy na ten mecz prowadzimy od środy (11.04) do wtorku (17.04) do godziny 20:00, jednocześnie informujemy, iż jest to nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń.


Zgłoszenia w formie listy składającej się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL należy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; każda z grup może zapisać dowolną liczbę osób. Informujemy też, że ilość miejsc na sektorze jest ograniczona, a o przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy również miejsce parkingowe pod stadionem.

 

 

Na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12, poniżej przedstawiamy informacje dotyczące cen biletów:
- 7 dla dziecka do rocznika 2002 włącznie
-
17 zł dla dziecka od rocznika 1998 do 2001 włącznie
- 7
dla jednego opiekuna na każdą przypadającą mu pełną dziesiątkę dzieci
- 37 zł dla dodatkowego opiekuna (osoby urodzone po 1998 roku traktowane są jako opiekun)

W związku z mocno ograniczoną ilością miejsc informujemy również, że każda grupa może zapisać maksymalnie dwóch opiekunów, na każdą przypadającą im 10-tkę dzieci. 


 

Poprawiony: poniedziałek, 09 kwietnia 2018 17:35
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież