Sprawy SKWK:

Zapisy na Sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz z Lechem Poznań
Wpisany przez Kasia, Kasia Cz.   
poniedziałek, 19 marca 2018 22:46

alt

Serdecznie zapraszamy na organizowany przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy, który przeznaczony jest dla grup dzieci w wieku szkolnym oraz ich opiekunów.

Najbliższe spotkanie z Lechem Poznań rozegrane zostanie w poniedziałek Wielkanocny, 2.04 o godzinie 18:00. Zapisy na ten mecz prowadzimy od środy (21.03) do niedzieli (25.03) włącznie, jednocześnie informujemy, iż jest to nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń, a listy wysłane z datą późniejszą nie będą brane pod uwagę.
 


Zgłoszenia w formie listy składającej się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL należy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; każda z grup może zapisać dowolną liczbę osób. Informujemy też, że ilość miejsc na sektorze jest ograniczona, a o przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń. Zapewniamy również miejsce parkingowe pod stadionem.

 

 

Na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12, poniżej przedstawiamy informacje dotyczące cen biletów obowiązujących w rundzie zasadniczej oraz finałowej:
- 6 zł dla dziecka do rocznika 2002 włącznie
-
16 zł dla dziecka od rocznika 1998 do 2001 włącznie
-
6 zł dla jednego opiekuna na każdą przypadającą mu pełną dziesiątkę dzieci
- 36 zł dla dodatkowego opiekuna (osoby urodzone po 1998 roku traktowane są jako opiekun)


 


 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , serdecznie zapraszamy również na nasz oficjalny profil na Facebooku, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualności związane z bieżącą działalnością naszego sektora:
https://www.facebook.com/MlodaArmiaBialejGwiazdy/

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież