Sprawy SKWK:

Przed meczem z Koroną
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 27 lutego 2018 15:28

To będzie niezwykle zimny wieczór przy Reymonta. Panujące od kilku dni mrozy nie odpuszczają, kluby Ekstraklasy starały się o przeniesienie tej kolejki ligowej, ale ostatecznie dojdzie ona do skutku.

 

BILETY ONLINE BEZ KK

Od tej rundy bilety na mecz Wisły Kraków można nabywać online bez konieczności posiadania Kart Kibica. Teraz każdy może bez problemu, kolejek i marudzenia kupić w błyskawicznym tempie wejściówkę dla siebie oraz znajomych (jeśli posiadamy ich dane do logowania). Mimo tego wielkiego ułatwienia na ten moment frekwencja zapowiada się bardzo średnio. Przypominamy, że ceny biletów zaczynają się już od 15 zł, a karnetów od 90 zł. 

Bilety nabywane bez KK są droższe o 5 zł. 

 

BEZ KIBICÓW GOŚCI

Kibice Korony Kielce od kilku lat nie przyjeżdzają na wyjazdowe spotkania swojej drużyny przy Reymonta. Nie inaczej będzie tym razem, sektor gości będzie świecił pustkami. 

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

Zarówno przed jak i po meczu zapraszamy do naszych sklepów mieszczących się w starej hali Wisły, stoisko z pamiątkami otwarte będzie także na sektorze C oraz w namiocie przed halą. Czeka na was spory asortyment z naszej stałej ofert oraz kilka nowości. 

 

WYSYŁKA ZA GRANICE 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wielu kibicom Wisły, którzy mieszkają na obczyźnie wprowadziliśmy opcje wysyłki wiślackich pamiątek za granice. Zamówienia można składać na ALLEGRO .

Poprawiony: środa, 28 lutego 2018 15:48
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież