Sprawy SKWK:

Pomoc dla Jarka
Wpisany przez ewcia   
czwartek, 22 lutego 2018 10:22

Drodzy kibice zapewne niektórzy z was widzieli już transparent i koszulkę z hasłem "Siwy wracaj do zdrowia". Jarosław Czopek - Siwy z powodu udaru mózgu zmaga się z problemami zdrowotnymi oraz żmudną i drogą rehabilitacją. 

 

Jarek to sympatyk Białej Gwiazdy, bywalec meczów przy Reymonta oraz spotkań wyjazdowych, w życiu którego Wisła jest od małolata i na co dzień. Teraz kiedy zmaga się z największym wyzwaniem swojego życia, liczy na wsparcie. Wpłat na rehabilitacje można dokonywać na podane konto. Jeśli ktoś ma możliwość pomocy przy rehabilitacji (masażysta, fizjoterapeuta, zabiegi po udarowe) prosimy o kontakt na mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

WPŁATY MOŻNA DOKONAĆ NA KONTO:
Jarosław Czopek 
TYTUŁ:  „REHABILITACJA DLA JARKA”-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.  
ING BANK ŚLĄSKI : 55 1050 1445 1000 0091 1246 2586
 
Poniżej kilka zdań od Jarka. 

Nazywam się Jarosław Czopek mam 32 lata, w dniu 27 grudnia 2017r. zostałem przyjęty do Oddziału Udarowego z powodu niedokrwienia prawej półkuli mózgu (udar mózgu). Wystąpił niedowład ośrodkowy po lewej stronie, niedowład piramidowy, połowiczy oraz zaburzenia mowy. Po wykonaniu serii badań została podjęta decyzja o podaniu leku trombolitycznego drugiej generacji. W trakcie pobytu deficyt neurologiczny uległ zmniejszeniu. Niestety pozostał deficyt lewej kończyny dolnej i górnej. Poruszam się samodzielnie. Zostałem skierowany do Oddziału Rehabilitacyjnego. Każdego dnia staram się by mój stan się nie pogłębił. Pragnę wrócić do całkowitej sprawności. I zapomnieć o tym co się wydarzyło.

 
Wszystkim zaangażowanym w pomoc składam wielkie podziękowania. 
 

Poprawiony: czwartek, 22 lutego 2018 11:13
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież