Sprawy SKWK:

Od 6 lutego rusza sprzedaż biletów na mecz z Arką
Wpisany przez ewcia   
wtorek, 06 lutego 2018 09:12

Od 6.02.2018 nabywać można wejściówki na mecz z Arką Gdynia, spotkanie rozegrane zostanie w sobotę 17 lutego o godzinie 20.30.

 

Dzięki likwidacji przez klub obowiązku posiadania Karty Kibica do zakupu biletu online, kupowania wejściówek stało się dla wszystkich niezwykle dostępne. Teraz do zakupu wejściówki w kasie jak i drogą online potrzebne są tylko dane osobowe tj. imię, nazwisko oraz PESEL. Bilet nabyty bez KK będzie droższy o 5 zł. Ceny biletów zaczynają się od 15 zł.

Naszych piłkarzy w najbliższy weekend czeka wyjazd do Gdańska, a w kolejny widzimy się po zimowej przerwie na Reymonta 22. 

 

Ceny biletów na mecz z Arką dla posiadaczy Kart Kibica.

 

Ceny biletów na mecz z Arką dla osób nie posiadających Kart Kibica.

 

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież