Sprawy SKWK:

Student CUP: Wiślacki turniej dla studentów
Wpisany przez Wisła Kraków SA   
czwartek, 01 lutego 2018 17:55

Dla wszystkich studentów zmęczonych trudami sesji przygotowaliśmy coś wyjątkowego! Jeżeli zaliczyłeś wszystkie egzaminy i chcesz się odprężyć wraz z przyjaciółmi, a jednocześnie kochasz piłkę nożną, to mamy coś dla Ciebie! Już 13 lutego weź udział w turnieju halowym Student CUP i wygraj atrakcyjne nagrody! 

 

Tym razem postanowiliśmy, że to właśnie studentom należy się odrobina przyjemności. W końcu wszyscy krakowscy żacy dzielnie walczyli podczas zimowej sesji egzaminacyjnej. Po obowiązkach czas na chwilę relaksu. A wiadomo przecież, że najlepiej odpoczywa się grając w piłkę wraz z przyjaciółmi! 
 
Już we wtorek 13 lutego odbędzie się pierwsza edycja turnieju Student CUP, w którym o triumf powalczą dzikie drużyny złożone ze studentów. Ty też masz szansę wygrać! Wystarczy, że zgłosisz zespół (maksymalnie 10-osobowy) przez formularz - TUTAJ! Do zabawy zakwalifikuje się 12 ekip, które najszybciej wypełnią kwestionariusz. Zapisy ruszają dzisiaj (1 lutego) o 21.30. 
 
Jest o co grać!
 
Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Firma Plexiled specjalnie na to wydarzenie zaprojektowała specjalne statuetki. Oprócz tego do zgarnięcia będzie profesjonalny sprzęt sportowy ufundowany przez Kraksport, bilety dla całej drużyny na mecz Wisły Kraków z Arką Gdynia, vouchery do Wiślackiego Świata, gry FIFA18 i wiele wiślackich gadżetów! 
 
Ale to nie wszystko! Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy mały poczęstunek, a także darmowe piwko - ulubiony trunek każdego studenta. Student CUP to także doskonała okazja do lepszego poznania piłkarzy Białej Gwiazdy. Kto odwiedzi halę tego dnia? Na razie to niespodzianka! Możemy jednak obiecać, że tego dnia będzie się działo! 
 
Uwaga! W turnieju mogą wziąć udział osoby, które mają ważną legitymację studencką. 
 
Regulamin znajduje się TUTAJ! 
 
Biuro Prasowe Wisły Kraków SA
Poprawiony: czwartek, 01 lutego 2018 18:11
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież