Sprawy SKWK:

Ultra Wisła druga na turnieju Remi Cup!
Wpisany przez Ultra Wisła   
niedziela, 28 stycznia 2018 19:05

alt

Za Nami kolejna edycja kibicowskiego turnieju "Remi Cup", w którym po raz drugi mieliśmy przyjemność wziąć udział.

W tym roku w rozgrywkach "Białą Gwiazdę" reprezentował skład złożony z przedstawicieli Ultra Wisła. Mimo wąskiej kadry i zaledwie jednego zawodnika na ławce pokazujemy "wiślacki charakter" szturmem przechodząc przez rozgrywki grupowe, wygrywając wszystkie mecze kolejno z kibicami Elany Toruń (3:2), Atletico Madryt (8:1), i Slovana Bratyslava (13:1). Po efektownych zwycięstwach w meczach grupowych, w półfinale trafiamy na zespół Widzewa, z którym to po zaciętym pojedynku obfitującym w wiele emocji i sytuacji bramkowych wychodzimy zwycięsko (4:3) i zaskakująco awansujemy do finału.

W finale mimo dużej ambicji i woli walki , we znaki daje się krótka ławka i przegrywamy zasłużenie z ubiegłorocznym triumfatorem Unią Oświęcim (2:6)

alt

Na turnieju obecna liczna grupa kibiców Wisły Kraków (wraz z flagą "Wisła Sharks" i urodzinowym transparentam dla Naszego Brata, który przebywa aktualnie za murami), aktywnie włączająca się do prowadzonego tego dnia w Radlinie dopingu.

alt

Dziękujemy kibicom "Niebieskich", za zaproszenie, gościnę do późnych godzin rannych i niezapomniany klimat turnieju oraz świetna organizację.

Wisła & Ruch!
 

Poprawiony: niedziela, 28 stycznia 2018 19:11
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież