Sprawy SKWK:

MECZ O WSZYSTKO!
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 25 stycznia 2018 14:04

alt

W ostatni dzień stycznia tj. 31.01.2018 r. o godz 19.00 koszykarki Wisły Can-Pack Kraków zmierzą się we własnej hali z drużyną Fenerbahce Stambuł w meczu, który zadecyduje o naszym dalszym losie w Pucharach europejskich. 

W przypadku naszej wygranej najpewniej awansujemy do tzw. Eurocupu, w przypadku porażki zakończymy swoją przygodę w Europie w obecnym sezonie.


Niestety sprawa awansu, uzależniona jest również od wyników naszych przeciwników. Mianowicie Lider naszej grupy – naszpikowany gwiazdami zespół Yakin Dogu Universitesi Stambuł musi wygrać na własnym parkiecie z drużyną Orenburga (wynik jak najbardziej realny). Sprawa awansu, mogła być już przesądzona w dniu wczorajszym, wystarczyło tylko aby Avenida Salamanca wygrała swój wyjazdowy mecz z drużyną z Orenburga. Niestety jak to w sporcie bywa, kluby również kalkulują; z informacji do jakich udało nam się dotrzeć drużyna z Salamanki celowo przegrała swoje spotkanie, chcąc rywalizować w dalszej części sezonu w rozgrywkach Eurocupu, mając jednocześnie wysokie aspiracje na zwycięstwo.

Tak czy inaczej wszystko w naszych rękach! Tylko wygrana pozwoli nam awansować do dalszych rozgrywek. A, że możemy podjąć rękawicę, udowodniliśmy nie tylko w pierwszym meczu z Fenerbahce w Stambule, ale również w ostatnim meczu na własnym parkiecie z drużyną Yakin Dogu.

Drużyna potrzebuje waszego wsparcia! Tylko głośny doping, przerażający tumult który zdekoncentruje przeciwniczki, mogą sprawić iż to my z tego pojedynku wyjdziemy zwycięsko! Mobilizujcie już teraz swoich znajomych, udostępniajcie wydarzenie. Niech każdy zmobilizuje się na to wyjątkowe spotkanie! POWALCZMY O DALSZE PUCHARY DLA WISŁY! WSZYSTKO W NASZYCH RĘKACH!

Wisła Can-Pack Kraków – Fenerbahce Stambuł
31.01.2018 r. (Środa), godz. 19:00
Bilety do młyna 5zł! 

Poprawiony: czwartek, 01 lutego 2018 01:07
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież