Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Pomoc dla krakowskiego schroniska
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 18 grudnia 2017 11:53

W minionych tygodniach wraz z grupą Starzy Bywalcy staraliśmy się jak najmocniej rozreklamować zbiórkę karmy oraz koców dla krakowskiego schroniska. Była to pierwsza tego typu na większą skalę akcja pomocy zwierzakom. 

 

Efektem zbiórki jest prawie tona żywności dla psów i kotów oraz spora ilość koców. Wszystkie zebrane artykuły zostały dostarczone do Krakowskiego Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami i mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogą one przetrwać zwierzakom w lepszych warunkach zimę.

Dziękujemy każdemu kto przyłączył się do zbiórki i liczymy na to, że wspólnie co jakiś czas będziemy wspomagać KTOZ.

 

Szczególne podziękowania kierujemy do Pana Macieja który przekazał nam fundusze, za które dokonamy zakupów na kwotę 2 tys. zł. Co kupimy i przekażemy do schroniska dowiecie się niebawem. 

Jeśli ktoś z was jest zainteresowany ADOPCJĄ kota i psa, niech zaglądnie -> TUTAJ

 

Poprawiony: poniedziałek, 18 grudnia 2017 12:38
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież