Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

W niedzielę finisz zbiórki produktów do paczki dla kombatantów
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci/ewcia   
piątek, 15 grudnia 2017 21:55
W najbliższą niedzielę na meczu z Zagłębiem Lubin finał naszej zbiórki produktów żywnościowych, z którymi pojedziemy do naszych rodaków w miejscowości Pnikut na Ukrainie. 
 
Bardzo dziękujemy wszystkim kibicom którzy na meczu z Wisłą Płock przekazali produkty do naszych kartonów, usytuowanych w narożnikach sektorów E oraz przed strefą VIP. Szczególne podziękowania dla Pana sprzedającego precle pod Strefą Kibica i Pana Dominika z Muzeum Spraw Wojskowych w Swoszowicach, którzy przekazali na naszą zbiórkę po 100 PLN. Łącznie prócz produktów żywnościowych otrzymaliśmy na zakup jedzenia 220 złotych.
Serdecznie dziękujemy wszystkim darczyńcom i apelujemy o więcej.
 
Przed najbliższym meczem również planujemy zorganizować punkty zbiórki przed stadionem a niezależnie od tego wszyscy kibice mogą przynosić produkty do sklepiku R22 w starej hali Wisły, codziennie w godzinach otwarcia i oczywiście w dniu meczu.
 
PAMIĘTAMY-POMAGAMY!!!
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież