Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Sprzedaż biletów na mecz z Zagłębiem Lubin
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
wtorek, 12 grudnia 2017 20:16

W niedzielę 17 grudnia czeka nas ostatnie spotkanie w tym roku na stadionie przy ul. Reymonta. Wisła zmierzy się z Zagłębiem Lubin, początek spotkania o godz.18.00.

 

Zapewniamy iż z kilku względów warto udać się na to spotkanie, zakończmy wspólnie ten piłkarski rok na obiekcie Białej Gwiazdy. 

 

Wejściówki  nabywać można od 11 grudnia (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu biletu w Strefie Kibica NIE JEST wymagana Karta Kibica. Wejściówki na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 
 Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.
 
 
Wejściówki na spotkanie z Zagłębiem Lubin w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (17 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
 
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (17 grudnia) o godzinie 12.00.
Poprawiony: wtorek, 12 grudnia 2017 20:22
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież