Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Dołącz do zbiórki "Wiślacka paczka dla Kombatanta"
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
sobota, 09 grudnia 2017 17:00

Jak co roku przy okazji świąt Bożego Narodzenia, organizujemy zbiórkę żywności oraz innych potrzebnych artykułów, które trafią do świątecznych paczek. Świąteczne paczki w tym roku przekażemy Polakom oraz Kombatantów mieszkającym na Kresach Wschodnich. 

A dokładniej trafią do miejscowości Pnikut na Ukrainie. 

Produkty można zostawiać w Sklepie Reymonta 22 od poniedziałku do piątku w godz. 9-19, w soboty od 9-15 oraz w dni meczowe przed i po meczu.

W dzień meczu z Wisłą Płock od godz.13.30 oraz Zagłębiem Lubin, żywność będzie można zostawić w miejsach zaznaczonych na mapce.

 

Najbardziej potrzebne są następujące produkty:
- kawa rozpuszczalna,
- kawa mielona ,
- herbata,
- kakao,
- olej,
- makaron,
- cukier,
- mąka,
- ryż,
- kasza,
- owoce i warzywa w puszce,
- konserwa mięsna lub rybna,
- ciastka, bakalie,
- czekolada
- kartka świąteczna z życzeniami
 
Bardzo prosimy o przynoszenie szczególnie wyżej wymienionego asortymentu. Ostatni punkt z listy artykułów ma znaczenie szczególne, ręcznie napisane życzenia zawsze wywołują dużo pozytywnych emocji u bohaterów, którzy swoją młodość poświęcili właśnie nam, sami zaś zostali na straconej ziemi.
 
Cześć i Chwała Bohaterom!
 
 
Poprawiony: sobota, 09 grudnia 2017 18:09
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież