Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Z wizytą u Stowarzyszenia "Tęcza"
Wpisany przez ewcia   
czwartek, 07 grudnia 2017 21:24
 
W dniu dzisiejszym wraz ze Starzy Bywalcy wizytowaliśmy Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Tęcza" , dzieci odwiedził także piłkarz Białej Gwiazdy Rafał Pietrzak. 

 

Przygotowane przez Starych Bywalców 50 paczek ze słodkościami oraz maskotki trafiły w ręce uradowanych maluchów. Dzieci otrzymały także wiślackie smyczki wydane specjalne na mikołajki. Wszyscy zostaliśmy niezwykle miło przyjęci, a uśmiechy na buziach obdarowanych upewnia nas w tym, że bezinteresowna pomoc jest najwspanialsza. 

 

foto. ewcia
 
 
Podopieczni fundacji mieli już okazję odwiedzić nasz stadion podczas meczu Wisła - Legia i na pewno jeszcze nie raz zobaczymy ich przy Reymonta. Sami też są niezwykle aktywni i osiągają sukcesy w sporcie m.in. drużyna piłkarska zajęła pierwsze miejsce w turnieju piłki nożnej. Dowiedzieliśmy się też, że w dni w których  w planie zajęć jest piłka nożna młodzi adepci futbolu mają niezwykle dużą motywację do porannego wstawania ;). 
 
Specjalne podziękowania dla firmy Sekret Smaku za udostępnienie auta, dzięki któremu możliwe było przewiezienie podarków. 
 
W przyszłym tygodniu kolejna świąteczno-mikołajkowa inicjatywa.
 
 
Poprawiony: piątek, 08 grudnia 2017 11:31
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież