Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz z Wisłą Płock
Wpisany przez Kasia, Kasia Cz.   
środa, 29 listopada 2017 14:48

alt

Zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz z Wisłą Płock.

Serdecznie zapraszamy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz Wisła Kraków – Wisła Płock który odbędzie się 10 grudnia (niedziela) o godzinie 15:30.
 

 

W związku z organizowaną akcją „Kto kocha ten wierzy! Siła w młodzieży” na najbliższe spotkanie przygotowane zostały promocyjne ceny na wejściówki dla najmłodszych kibiców oraz ich opiekunów.

Dodatkowo informujemy, że na sektorze odbędą się Wiślackie Mikołajki - odwiedzi nas specjalny gość z prezentami dla najmłodszych, więc zdecydowanie warto z nami być :)
 

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie cen i spraw organizacyjnych mogą Państwo uzyskać poprzez kontakt na maila: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

 


INFORMACJE DOTYCZĄCE OTRZYMANIA BILETÓW NA SPOTKANIE:

* sektor zorganizowany jest dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich; uprzedzamy, że każda osoba urodzona przed 1998 rokiem brana jest pod uwagę jako opiekun.

* zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w formie listy składającej się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL

* mamy możliwość zagwarantowania Państwu miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem; prosimy o zaznaczenie takiej informacji w zgłoszeniu

* nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń na spotkanie z Wisłą Płock mija w środę, 6 grudnia o godzinie 18.

 

Na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12. Przypominamy, że Sektor Szkolny Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków przeznaczony jest dla młodych kibiców Wisły, tak więc wszyscy uczestnicy przychodzą tam w barwach klubowych i czynnie biorą udział w dopingu.

 

Ilość miejsc na sektorze jest ograniczona, o przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 


________________

Przypominamy również o konkursie, w którym do wygrania jest możliwość wyprowadzenia piłkarzy na murawę. Aktualny ranking pojawi się na stronie www.skwk.pl po meczu z Górnikiem Zabrze.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież