Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Przed meczem z Pogonią
Wpisany przez ewcia   
środa, 15 listopada 2017 21:53

W piątek o godz. 20.30 zmierzymy się przy Reymonta z Pogonią Szczecin, będzie to ostatnie domowe spotkanie Wiślaków w listopadzie. 

Na dwa dni przed meczem sprzedanych jest 7 600 biletów, mało czy nie mało, zadaniem każdego jest udać się na mecz, a może i przy okazji namówić kogoś na wizytę na obiekcie Białej Gwiazdy. Nikt za nas stadionu nie zapełni i każdy powinien pamiętać o tym, że na stadion przychodzimy dla Wisły. Klub przygotował specjalną zniżkę dla studentów, którzy po okazaniu legitymacji mogą nabyć wejściówkę za jedyne 15 zł (promocja dotyczy sektorów E13/14/15).

Przypominamy także o promocyjnej cenie dla osób, które po raz pierwszy zjawiają się przy Reymonta, takie osoby bilet kupią za 5 zł.

Zbliża się grudzień, czas w którym wiele się dzieje, w którym akcje charytatywne są na pierwszym miejscu i tak samo będzie  tym razem.

„Nie możemy pomóc każdemu, ale każdy może pomóc komuś.”

 

 

POMAGAMY SCHRONISKU DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

 

Zachęcamy do udziału w zbiórce, której celem jest pomoc psom i kotom z krakowskiego schroniska. Zbieramy karme oraz koce, których zbiórka odbędzie się przed meczem z Pogonią od godziny 18 w Restauracji U Wiślaków. Zima jest szczególnie ciężkim okresem w placówkach takich jak schroniska, każdy mały gest z naszej strony może okazać się wielkim wsparciem dla zwierząt.

Jeśli ktoś chciałby adoptować zwierzaka wszelakie informacje znadziecie na stronie schroniska -> ZAJRZYJ!

Szczegóły -> TUTAJ

 

PRZYNIEŚ MISIA

Każdy z nas lubi dostawać prezenty, ale chyba też każdy lubi je dawać. Mamy w planach wizytę w jednym z krakowskich szpitali, jednak jeśli akcja mikołajkowa spotka się z dużym odzewem obdarujemy dzieci z ubogich rodzin oraz  z kolejnych szpitali lub DD. Zbieramy maskotki, puzzle, art. szkolne oraz słodycze (podarunki muszą być koniecznie NOWE). 

Podarki dla dzieci można zostawiać codziennie w sklepie Reymonta 22, finiszujemy 10 grudnia na meczu z Wisłą Płock. 

Szczegóły -> TUTAJ

 

 

WIŚLACKA PACZKA DLA KOMBATANTA

Jak co roku przy okazji świąt Bożego Narodzenia, organizujemy zbiórkę żywności oraz innych potrzebnych artykułów, które trafią do świątecznych paczek. Paczki w tym roku przekażemy Polakom oraz Kombatantów mieszkającym na Kresach Wschodnich.

Artykuły spożywcze można zostawiać w Sklepie Reymonta 22, w godzinach otwarcia.
 
Najbardziej potrzebne są następujące produkty:
- kawa rozpuszczalna,
- kawa mielona ,
- herbata,
- kakao,
- olej,
- makaron,
- cukier,
- mąka,
- ryż,
- kasza,
- owoce i warzywa w puszce,
- konserwa mięsna lub rybna,
- ciastka, bakalie,
- czekolada
- kartka świąteczna z życzeniami
 
Szczegóły -> TUTAJ

 

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY 

Zapraszamy na zakupy do naszych sklepów, a w dzień meczowy także do namiotu przed halą Wisły. Czeka na Was kilka nowości oraz szeroki wybór produktów ze stałego asortymentu.

Sklep Reymonta 22 oraz Strefa Kiboli znajdują się w hali Wisły w piątek otwarte będą przed oraz po spotkaniu z Pogonią, nasze gadżety możecie kupić także na Allegro

 

ZBIÓRKA UW

Tradycyjnie przed meczem odbędzie się zbiórka na cele ultras. UW jeszcze nie raz pozytywnie was zaskoczy, ale do realizacji planów potrzebne są fundusze. Nie omijajcie puszek!

 

Pogoń On Tour

Ciężko znaleźć informacje o zapisach Portowców na wyjazd do Krakowa. Jednak zamówili oni pulę 200 wejściówek i raczej możemy spodziewać się ich w piątkowy wieczór na naszym stadionie.  

Liczby wyjazdowe Pogoni w obecnym sezonie:

- 110 Gliwice 

- 250 Lubin

- 247 Gdynia 

- 46 Nieciecza - mecz z Sandecją 

- 95 Płock

- 130 Wrocław 

Poprawiony: sobota, 18 listopada 2017 00:47
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież