Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Przynieś misia - akcja mikołajkowa
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 06 listopada 2017 23:28
 
Mikołaj dokładnie za miesiąc, a święta zbliżają się wielkimi krokami. Jak co roku zachęcamy do przyłączenia się do świąteczno - mikołajkowych akcji. 
 
 
 O AKCJI POMOCY DLA SCHRONISKA Z BEZDOMNYMI ZWIERZĘTAMI PRZECZYTACIE ->  TUTAJ
 
 
Rok w rok  dzięki waszemu zaangażowaniu i hojności udaje nam się obdarować liczne grono dzieci, a także osoby w trudnej sytuacji materialnej. Liczymy, że i tym razem wspólnie zadbamy o uśmiech i chwile szczęścia wielu osób. Akcje rozpoczęliśmy na meczu z Sandecją, a jej wielki finisz planujemy na meczu z Wisłą Płock 10.12.2017 r. 
 
Już za kilka tygodni chcielibyśmy obdarować maluchy z krakowskiego szpitala, a także dzieci z wiślackich rodzin , które mają trudną sytuację finansową (na mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. możecie zgłaszać dzieci z rodzin które nie mają łatwej sytuacji materialnej).
 
 
 
"PRZYNIEŚ MISIA"
 
Od lat w okresie przedświątecznym towarzyszy nam akcja "Przynieś Misia" i głęboko wierzymy, że jak zawsze spotka się z wielkim odzewem. Poza maskotkami zbieramy także:
 
- gry planszowe
 
- puzzle
 
- artykuły szkolne 
 
- słodycze
 
Niezwykle ważne jest to by zabawki były NOWE i oto każdego serdecznie prosimy.
 
Podarunki zostawiać możecie w sklepie Reymonta 22 w dni meczowe oraz w tygodniu w godzinach otwarcia sklepu.
 
 
 
Akcje świąteczne możecie także wesprzeć finansowo, co pozwoli nam zakupić podarunki do paczek.
 
 
Pieniądze można wpłacać na konto:
 
10 1910 1048 2116 9532 4744 0001
 
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
z dopiskiem: "Wpłata na cele statutowe, Święta"
 
Liczymy także na waszą inwencje i pomoc, jeżeli możecie i macie możliwość załatwienie np. słodyczy, gadżetów, wsparcia finansowego prosimy o kontakt na mail:    Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
 
 
Poprawiony: niedziela, 10 grudnia 2017 01:00
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież