Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Zapisy na Sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy
Wpisany przez Kasia, Kasia Cz.   
niedziela, 05 listopada 2017 23:26

 

alt

Zapisy na Sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz  Pogonią Szczecin.

Rozpoczynamy zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz Wisła Kraków – Pogoń Szczecin, który odbędzie się 17 listopada (piątek)

o godzinie 20:30.

Na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12. Przypominamy, że Sektor Szkolny Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków przeznaczony jest dla młodych kibiców Wisły, tak więc wszyscy uczestnicy przychodzą tam w barwach klubowych i czynnie biorą udział w organizowanym dopingu.

 

INFORMACJE DOTYCZĄCE OTRZYMANIA BILETÓW NA SPOTKANIE:

* sektor zorganizowany jest dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich; uprzedzamy, że każda osoba urodzona przed 1998 rokiem brana jest pod uwagę jako opiekun.

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące cen biletów:
- 5 zł dla dziecka do rocznika 2002 włącznie
- 15 zł dla dziecka od rocznika 1998 do 2001 włącznie
- 5 zł dla jednego opiekuna na każdą przypadającą mu dziesiątkę dzieci
- 35 zł dla dodatkowego opiekuna


* zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w formie listy składającej się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL; nie ma ograniczeń co do ilości uczestników na liście

* mamy możliwość zagwarantowania Państwu miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem; prosimy o zaznaczenie takiej informacji w zgłoszeniu

* nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń na spotkanie z Pogonią mija w poniedziałek, 13 listopada o godzinie 16.
 

Ilość miejsc na sektorze jest ograniczona, o przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


___________________________________________________________


Przypominamy o konkursie, w którym do wygrania jest możliwość wyprowadzenia piłkarzy na murawę w meczu domowym ze Śląskiem Wrocław*!

 


W konkursie udział wezmą wszystkie grupy, które będą z nami na najbliższych spotkaniach, tj.:
Wisła Kraków – Pogoń Szczecin
Wisła Kraków – Górnik Zabrze
Wisła Kraków – Wisła Płock
Wisła Kraków – Zagłębie Lubin

Zasady są niezwykle proste: im większa liczba uczestników z danej grupy na każdym z meczów, tym wyższa szansa na wygraną. Frekwencja będzie sumowana, a grupa która w trakcie trwania konkursu stawi się najliczniej zdobędzie możliwość wyprowadzenia piłkarzy na murawę.


Aktualny ranking znajdą Państwo tutaj → (link do rankingu).

Zapraszamy do wspólnej zabawy!
 

* spotkanie w ramach którego realizowana będzie nagroda może ulec zmianie

Poprawiony: poniedziałek, 06 listopada 2017 15:32
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież