Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Mobilizacja w Nowym Sączu
Wpisany przez ewcia   
środa, 01 listopada 2017 09:47

W sobotnie popołudnie Wisła zmierzy się przy Reymonta z Sandecją Nowy Sącz. Kibice gości od kilku dni mocno mobilizują się na ten wyjazd.

 

Zapowiada się ciekawy mecz pod względem kibicowskim, gdyż nie ma co ukrywać, iż z kibicami drużyny przyjezdnej spotkania są zawsze atrakcyjniejsze. Zachęcamy do zakupu dwupaku na najbliższe spotkania przy Reymonta,  informacje -> TUTAJ

 

Sączersi zamówili 900 biletów z opcją domówienia kolejnej puli, także być może na trybunę gości zawitają w ok. tysiąc osób. Wspierani będą przez swoich zgodowiczów, m.in. przez tych z drugiej strony Błoń. Fani Sandecji do Krakowa udadzą się autokarami, a za wyjazd płacą 70 zł (w ramach moblizacji  prez kilka dni cena była promocyjna i wynosiła 60 zł).

W Nowym Sączu już zapowiadają, że będzie to ich historyczny wyjazd co pokazuje, iż jest on dla nich niezwykle ważny. W tym sezonie fanatycy Sandecji udali się na 6 wyjazdów, na których stawili się w bardzo rozbieżnych liczbach.

Poznań 280

Warszawa 420

Gdańsk  34

Kielce 320

Lubin 45

Gliwice 123

Warto wspomnieć, że Sandecja swoje domowe mecz aktualnie rozgrywa w Niecieczy, więc każdy mecz grają na "wyjeździe".

 

Ostatni raz kibice z Nowego Sącza na nasz stadion zawitali we wrześniu '04 na mecz z rezerwami Białej Gwiazdy w 2 lidze. 

foto. historiawisly.pl za skwk.pl , 04.09.2004, II liga

 

Kilka miesięcy wcześniej pojawili się przy Reymonta w trochę lepszej liczbie, ok. 80 osób. 

 

fot. historiawisly.pl za Kazek K.  , 21.03.2004, III liga

 

 

 

 

Poprawiony: środa, 01 listopada 2017 13:30
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież