Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Wyniki niedzielnej zbiórki na oprawę
Wpisany przez UW   
piątek, 27 października 2017 17:01
Bardzo dziękujemy wszystkim za olbrzymie wsparcie! Ta kwota pozwoli nam na spłatę sporej części naszych zobowiązań. Osobno chcielibyśmy również podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w przedmeczową zbiórkę - istniało naprawdę spore ryzyko, że nie uda się zaprezentować oprawy. Razem jednak daliśmy radę, na osobne wyróżnienie i wspomnienie zasługuje FC Chicago - chłopaki wsparli nas konkretną kwotą, dziękujemy.
 
Tym razem postanowiliśmy upamiętnić 90-lecie zdobycia pierwszego mistrzostwa Polski, poprzez namalowanie pierwszej "złotej" drużyny. Trzy kropki na końcu transparentu z datami triumfów dają do zrozumienia, że czekamy na kolejne okazje do fetowania. Sektorówka i transparentyutrzymane w kolorystyce retro, zostały uzupełnione przez kartony i ok. 50 rac. Co do frekwencji - brawa dla Was, że stanęliście na wysokości zadania. Liczymy, że uda się z powrotem stale podwyższać frekwencję.
 
Koszt oprawy na meczu z Legią:
12 tys farby
3,5 tys kartony
2,8 tys materiał
1 tys oświetlenie
 
Rozpiska naszych zadłużeń:
23 tys farby
9 tys oświetlenie
3,5 tys kartony
2,5 tys nagłośnienie (ono również pokrywane jest z naszych zbiórek)
 
Poprawiony: piątek, 27 października 2017 17:07
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież