Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Nowy numer Magazynu R22 już w sprzedaży
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ewcia   
czwartek, 19 października 2017 13:32

Długo oczekiwany, ale w końcu jest! Nowy numer naszego, wiślackiego magazynu „R22”. Już od jutra (19 października) będziecie mogli nabyć obowiązkową dla każdego Wiślaka pozycję.  Zapraszamy po najlepsze źródło informacji o krakowskiej Wiśle!

W najnowszym numerze Kiko Ramírez wytłumaczy wam dlaczego Futbol to 3 rzeczy! W sam raz przed starciem z Warszawską Legią poznacie legendę „O smoku, który zjada syrenkę”, a także poznacie historię tych zawodników, którzy Wisłę zamienili kiedyś na klub ze stolicy.

Dowiecie się też jak piłkarze Białej Gwiazdy podbijają internet, a Aleksandra Adamiec opowie nie tylko tym jak ważne jest odpowiednie przygotowanie mentalne, ale także jak wygląda praca kobiety w piłce nożnej!

Nie samą piłką…

Tylko w naszym magazynie przeczytacie wywiad ze Stanisławem Krokoszyńskim, który pływać nauczył ponad 20 tysięcy osób, a swój ostatni medal zdobył mając 75 lat! W najnowszym numerze nie może zabraknąć naszych koszykarek, które rozpoczęły już zmagania w polskiej lidze oraz Eurolidze Kobiet.

Relacje z I Turnieju Sympatyków Wisły w boksie oraz jubileuszowego 30. Turnieju Adam Grabki zabiorą was na miejsce tych wydarzeń!

 

Po nowe „R22” zapraszamy od czwartku do sklepu Wiślacki Świat oraz do Strefy Kibica. Podczas meczu z Legią (22 października godz. 18:00) sprzedaż naszego kwartalnika będzie się odbywała również na stadionie.

Natomiast w piątek (20 października) między godziną 16:00 a 17:00 w Strefie Kibica, na najnowszym egzemplarzu „R22”, będzie mogli zdobyć podpis trenera Kiko Ramírez!

Serdecznie zapraszamy!

Poprawiony: sobota, 21 października 2017 16:32
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież