Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Będzie komplet w niedzielę?
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 16 października 2017 23:12

Mecze Wisła - Legia zwykle wzbudzają wielkie zainteresowanie. Podobnie jest teraz, mimo że do niedzielnego spotkania zostało jeszcze trochę czasu wyprzedano już ponad 17 tysięc biletów (stan na godz.17.00 dn.16.10.2017).

 

Przypominamy, że bilety można nabywać online poprzez stronę www.bilety.wisla.krakow.pl. Do zakupu przez internet wymagana jest Karta Kibica. Natomiast nabywając wejściówki w Strefie Kibica nie musimy posiadać KK, wystarczy, że podamy: imię, nazwisko oraz pesel. Wielkim zainteresowaniem cieszy się też sektor szkolny, najmłodsi fani otrzymali dodatkową pulę biletów. Przedłużono także termin wysyłania zgłoszeń na ww. sektor. Na zgłoszenia czekamy do czwartku do godz. 20  (kontakt: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ).

INFORMACJA O SPRZEDAŻY BILETÓW NA MECZ WISŁA - LEGIA

Z racji tego, że na meczu zabraknie kibiców gości mamy szansę zapełnić cały stadion. Czy tak się stanie dowiemy się już niebawem. Z dnia na dzień biletów ubywa, więc nie ma co zwlekać z ich zakupem! Kibicowskie święto zbliża się wielkimi krokami.

 

Nie zapominajmy także o meczach naszych koszykarek. Już w środę spotkanie Euroligi w hali przy ul. Reymonta 22, a także ligow potyczka kilka godzin przed niedzielnym klasykiem.

Zapraszamy na halę i stadion.

Poprawiony: poniedziałek, 16 października 2017 23:28
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież