Sprawy SKWK:

Ostatnio na forum:

Sektor szkolny na meczu z Legią!
Wpisany przez SKWK   
niedziela, 01 października 2017 19:12

alt

W związku ze sporym zainteresowaniem rozpoczynamy zapisy na sektor Młodej Armii Białej Gwiazdy na mecz Wisła Kraków – Legia Warszawa, który odbędzie się 22 października (niedziela) o godzinie 18:00.
 

INFORMACJE DOTYCZĄCE OTRZYMANIA BILETÓW NA SPOTKANIE:


* sektor zorganizowany jest dla dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz szkół średnich; uprzedzamy, że każda osoba urodzona przed 1998 rokiem brana jest pod uwagę jako opiekun.

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące cen biletów:
- 6 zł dla dziecka do rocznika 2002 włącznie
- 16 zł dla dziecka od rocznika 1998 do 2001 włącznie
- 6 zł dla jednego opiekuna na każdą przypadającą mu dziesiątkę dzieci
- 36 zł dla dodatkowego opiekuna


* zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. w formie listy składającej się z imienia, nazwiska oraz numeru PESEL; nie ma ograniczeń co do ilości uczestników na liście

* mamy możliwość zagwarantowania Państwu miejsca parkingowego dla autokaru pod stadionem; prosimy o zaznaczenie takiej informacji w zgłoszeniu

* nieprzekraczalny termin wysyłania zgłoszeń na spotkanie z Legią mija w niedzielę, 15 października o godzinie 20:00.


 

Na stadionie zajmujemy miejsca w sektorach E11/E12. Przypominamy, że Sektor Szkolny Stowarzyszenia Kibiców Wisły Kraków przeznaczony jest dla młodych kibiców Wisły, tak więc wszyscy uczestnicy przychodzą tam w barwach klubowych i czynnie biorą udział w organizowanym dopingu.

Ilość miejsc na sektorze jest ograniczona, o przyznaniu biletów decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowe informacje mogą Państwo uzyskać pod adresem e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .


Serdecznie zapraszamy na nasz oficjalny profil na Facebooku, gdzie znajdą Państwo wszystkie aktualności związane z naszym sektorem oraz bieżące informacje:

https://www.facebook.com/MlodaArmiaBialejGwiazdy/

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież