Ostatnio na forum:

Wielka Wisła
Wpisany przez SKWK   
wtorek, 25 lipca 2017 22:57

alt

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem prezesa SKWK, wiceprezesa Wisła Kraków S.A, przedstawiciela zarządu TS Wisła, a przede wszystkim oddanego fanatyka Białej Gwiazdy.

Bracia!

Kiedy rok temu Towarzystwo Sportowe przejmowało Spółkę Akcyjną, Wisła była w bardzo trudnej sytuacji. Zastaliśmy zespół znajdujący się na ostatnim miejscu w tabeli, na co duży wpływ miało zamieszanie związane z chwilowym właścicielem, którym był Jakub Meresiński. 

Prawie rok po tych wydarzeniach znów stoimy na rozdrożu. Ta sytuacja może mieć niewątpliwy wpływ na losy Naszego Klubu. Apeluję do wszystkich kibiców, dla których los Wisły nie jest obojetny o zaprzestanie wszelkich kłótni wewnątrz Wiślackiej Rodziny. Nie pozwólmy, aby odmienne zdanie i niedomówienia podzieliły nas kibiców i jednocześnie negatywnie wpłynęły na zespół Białej Gwiazdy. 

Dobro Wisły jest dobrem nadrzędnym. Dawno już nie pamiętam tak dobrego startu sezonu, równie dobrej atmosfera, jaka wytworzyła się wokół Wisły w kontekście trybun, działań promujących klub, wsparcia sponsorów i odbioru zewnętrznego Dumy Krakowa. 

Nie dopuścmy, aby w wyniku działań osób często anomimowych, o niezanych nam zamiarach, kibice Wisły skakali sobie do gardeł. Przed nami niezwykle istotne mecze takie jak chociażby wyjazd do Zabrza, Derby Krakowa, czy rozpoczynająca sie batalia w Pucharze Polski.

Skoncentrujmy swoją uwagę i zaangażowanie na Wiśle, szanujmy Braci po Szalu, nie dajmy sobą manipulować, wstrzymajmy się od niepotrzebnych oskarżeń.

Zarząd Towarzystwa Sportowego przy podejmowaniu wszelkich decyzji odnośnie przyszłości Wisły Kraków S.A, będzie kierował się tylko dobrem Białej Gwiazdy. Wierzę w Wasze zaufanie i rozwagę.

Z wiślackim pozdrowieniem,

Damian Dukat 

Poprawiony: czwartek, 07 września 2017 17:43
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież