Ostatnio na forum:

Tacy Sami Wciąż
Wpisany przez SKWK   
poniedziałek, 05 czerwca 2017 18:58

altKilka słów o bokserskiej sobocie.

 

 

W sobotę 3 czerwca na hali Wisły odbył się I Turniej Sympatyków Wisły w boksie. Przez kilkanaście godzin trwały emocjonujące pojedynki bokserskie, w których walczyli kibice Wisły Kraków.


Turniej bokserski przyciągnął na hale sporą ilość kibiców. Niewątpliwie było to wydarzenie jakiego jeszcze w historii ruchu kibicowskiego na Wiśle nie zorganizowano, dla nas nie ma jednak rzeczy niemożliwych.


Walki trwały od rana do godziny niemal dwudziestej. Udział w turnieju wzięli przedstawiciele Fan-Clubów, osoby z Ultra Wisła, członkowie sekcji Trenuj Sport Walki a także trzech przedstawicieli Wisła Sharks. Ci ostatni zresztą zajęli miejsca na podium: jeden wygrał rywalizację w kategorii wagowej 75-80 kilogramów, a dwóch pozostałych uplasowało się na drugim i trzecim miejscu w kategorii open.


Turniej ten pokazał po raz kolejny ogromną integracje środowiska kibicowskiego na Wiśle. Na trybunach hali Wisły zasiadło wiele osób związanych z naszym klubem: pojawili się przedstawiciele sekcji TS-u, Tomek Sarara, dostrzec można było także Patryka Małeckiego. Wszyscy na własne oczy mogli się przekonać, że po jednym z najtrudniejszych dla nas sezonów atmosfera na Wiśle jest ciągle bardzo dobra, a będzie coraz lepsza- na przekór naszym wrogom.


Już teraz chcemy Was zaprosić na kolejne gale, które zostaną zorganizowane jesienią. Organizatorzy mają bardzo ambitne plany, a jednocześnie chcą pokazać wszystkim, że boks to wspaniały sport a nie mordobicie jak niektórzy próbują wszystkim wmówić. Tak samo wszystkim wmawiano, że skończy się kibicowska Wisła, a jak widać ma się i to całkiem dobrze. Ten turniej pokazał, że jest wciąż tak samo- czyli po prostu dobrze.

 

Poprawiony: poniedziałek, 05 czerwca 2017 19:12
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież