(Nad)komplet w Niecieczy!
Wpisany przez SKWK   
wtorek, 11 kwietnia 2017 11:43

alt

W sobotę 8 kwietnia pojawiliśmy się na meczu Białej Gwiazdy w Niecieczy.  Na trybunach Wisłę wspierało 1500 osób, z czego około 400 w sektorze gości.

Reszta kibiców Wisły wykupiła bilety na sektory miejscowych, a tego dnia mogliśmy się czuć niemalże jak u siebie. Na sektorze gości wywiesiliśmy trzy flagi jakimi były: Wisła Sharks, Wierność i PDW. Każdy z nas z tego spotkania wracał z pewnością zadowolony, do czego przyczynili się w znacznym stopniu nasi piłkarze, którzyw doliczonym czasie gry strzelili zwycięską bramkę. Cieszyć jednak musi przede wszystkim nasza coraz lepsza forma wyjazdowa, a przekroczenie po raz drugi w tej rundzie granicy 1000 osób na wyjeździe to dobry prognostyk na przyszłość.

Przed nami mecze wyjazdowe w grupie mistrzowskiej (wiele na to wskazuje), dlatego już teraz odkładajmy pieniądze i rezerwujmy czas na wyjazdy.

W związku z niemożliwością dokładnego policzenia wszystkich przedstawicieli osiedli i fan-clubów wyjazd do Niecieczy nie liczy się do rankingu wyjazdowego.

Nasz konkurs cały czas trwa, dlatego zachęcamy do dalszego udziału w nim.

Do zobaczenia na wyjazdowym szlaku!

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież