Ultra Weekend, który zahaczył o poniedziałek
Wpisany przez Redakcja   
wtorek, 13 września 2016 11:55

alt

3000 km na wyjazdowym szlaku.

Kibice Białej Gwiazdy nie próżnowali w ten weekend. Niemal przez trzy dni podróżowali po kibicowskiej Polsce, jasno pokazując, że ani komentarze internetowych napinaczy, ani trudna sytuacja klubu nie odbierze im zajawki, która kieruje całym ich życiem.


W sobotę fani Wisły pojawili się w Łomży, gdzie nasi układowicze z Widzewa zmierzyli się z miejscowym ŁKS-em. Czerwona Armia na tym meczu wywiesiła dwie flagi: RTS i Awanturnicy, a piłkarze z Łodzi zremisowali to spotkanie 0-0.


Fanatycy Wisły na drugi dzień nie zamierzali spędzać słonecznej niedzieli w domowych pieleszach. Do południa ekipa samochodowa wyruszyła do Białegostoku na mecz Jagiellonia-Wisła. Na sektorze pojawiła się jedna flaga, którą była Wisła Sharks. Nasi kopacze niestety przegrali 1-2 i coraz mocniej zaczynają urządzać się na ostatnim miejscu, nie zmieni to jednak na pewno naszego nastawiania. Na Wisłę będziemy jeździć zawsze!

alt


Wczoraj flaga Sharksów zawisła również we Wrocławiu gdzie Ruch grał ze Śląskiem. Na tym meczu także pojawili się kibice Białej Gwiazdy, którzy wspierali dopingiem ekipę Niebieskich. Ruch wygrał to spotkanie 2-1, a dwa gole zdobył Piotr Ćwielong-były piłkarz Białej Gwiazdy.


Ostatni akapit należy się tym, którzy postanowili nie jeździć na mecze, z sobie tylko wiadomych powodów, a żale wylewać na internetowych forach. Wszyscy z Was się śmieją, nawet ci, którym tak bardzo chcecie zademonstrować swoją lojalność. Oni traktują Was jak co najwyżej pożytecznych idiotów, na których można coś ugrać, czego najlepszym przykładem był transparent na meczu ze Śląskiem w Krakowie, który zawisł w sektorze gości. Ale to Wasza sprawa. Na świat, także ten kibicowski można spojrzeć znacznie szerzej, trzeba tylko chcieć. No ale jak widzi się tylko dno butelki może być z tym problem. Wisła jest w trudnej sytuacji, potrzebuje kibiców. Nie chcecie jej pomóc-Wasza sprawa. Ten klub i te trybuny przeżyły tyle, że i tym razem damy radę. Tylko nie piszcie potem o Wierności, Facebookowi erudyci…
 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież