Proszę Państwa, Grzegorz Braun!
Wpisany przez Wiślaccy Patrioci   
środa, 04 maja 2016 22:54

 

alt

Będzie dużo pieprzu, oj będzie! Już w następnym tygodniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych polską sceną polityczną, ale i tych którzy trzymają się od niej zupełnie z daleka. Dlaczego? 

Dlatego, że będzie bezkompromisowo, dosadnie i bez ogródek. Bez owijania w bawełnę i zupełnie nie tak jak przyzwyczaił Was ekran telewizora.  Dlatego, że w Starej Hali Wisły wykładał będzie Grzegorz Braun!

Grzegorz Braun, absolwent studiów polonistycznych na Uniwersytecie Wrocławskim, w 1993 roku uzupełnił prywatną gablotę dyplomów o ukończenie Wydziału Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego.  W czasach PRL współorganizował akcje Pomarańczowej Alternatywy, uczestniczył w wielu studenckich protestach, działał w ruchu Solidarność Polsko-Czesko-Słowacka. Lata 90’ to pisanie dla kwartalnika „Fronda”, później wykłady m.in. na Uniwersytecie Wrocławskim.

Współpracuje z Organizacją Monarchistów Polskich, jest zdeklarowanym przeciwnikiem Unii Europejskiej, Braun przyrównuje ją do ZSRR. W 2005 roku stworzył film dokumentalny pt. „Plusy dodatnie, plusy ujemne” dotyczący kontaktów Lecha Wałęsy z SB. Grzegorz Braun znany jest z poparcia dla inicjatywy Intronizacji Jezusua Chrystusa na Króla Polski. W ubiegłym roku kandydował na urząd Prezydenta RP.

Grzegorz Braun. Kontrowersyjny, autentyczny, zwyczajowo nie bierze jeńców. Dla nas jednak najważniejsze jest to, że aktualnie jest jednym z najciekawszych komentatorów życia społeczno – politycznego w naszym kraju.

Dawno już nie organizowaliśmy spotkania na trybunach i parkiecie Głównej Hali Wisły.

Prelegent potwierdzony, miejsce zarezerwowane. Czas na Was. Jesteście gotowi?

 

Piątek  13 maja, godz. 18.00. Stara Hala Wisły (parkiet, trybuny)

 

ps. Wiślaccy Patrioci zapraszając Pana Grzegorza Brauna nie promują postaci politycznej, spotkanie ma wyłącznie charakter prelekcyjny

 
Komentarze   

#5 Kamil111111 » 2016-05-12 19:49

Czy na halę da się wjechać wózkiem?

Kamil111111

#4 brozekpl » 2016-05-11 00:15

darmowy

brozekpl

#3 brozekpl » 2016-05-10 00:31

WislackieMyslen ice: tak, jak najbardziej

brozekpl

#2 WislackieMszana » 2016-05-09 20:38

Pytanie odnośnie wstępu- bilety? wstęp darmowy?

WislackieMszana

#1 WislackieMyslenice » 2016-05-09 10:32

Będzie możliwość zadawania pytań?

WislackieMyslenice

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież