Wizyta na Łazienkowskiej
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 28 kwietnia 2008 00:00

 

411 Wiślaków oglądało potyczkę Mistrza Polski z Legią Warszawa z sektora gości.
 
411 osób na sektorze, oraz 15 Krakusów poza bramami stadioniu z powodu zbyt dużej liczby wypitych procentów. Ponownie do pewnych osób nie dotarły pewne zasady.

 

Do Warszawy dotarliśmy pociągiem specjalnym już ponad 2 godziny przed meczem, z dworca autobusami podstawionymi przewieziono wszystkich na stadion przy ul.Łazienkowskiej.

Pod stadione oczekiwała niezwykle duża liczba służb mundurowych.

 

Dosyc sprawne wpuszczanie kibiców na sektor, spowodowało, że wszyscy przyjezdni weszli na sektor przed pierwszym gwizdkiem (poza wspomnianą 15-stką).

 

Na płocie zawisły flagi: Nieobliczalni, Brygada Mazowsze, Bieżanów, Bronowice, BB'98, Wisła, T'06, Kleparz, Wisła Skawina, Olkusz, Wolbrom, Jaworzno, White Star Power oraz Warszawa.

 

Wraz z nami obecni na meczu kibice Śląska Wrocław, Lechii Gdańsk oraz Unii Tarnów. Za wsparcie dziękujemy!

 

 Podczas spotkania starano się dopingowac zawodników Białej Gwiazdy. Z sektora gości dało sie też słyszec najpopularniejszą w ostatnich tygodniach przyśpiewkę na Łazienkowskiej " ITI spie....", którą Legioniści nagrodzili brawami oraz przyłaczyli się do śpiewania.

 

Jednak już chwilę potem mimo ciągle trwającego protestu na Legii, na stadionie wcale nie było cicho. A wszystko za sprawą kilku przyśpiewek pod adresem krakowskiej Wisły. W trakcie spotkania jeszcze kilka krotnie "pozdrawiano" Wiślaków, ale protest nadal jest kontynuowany i nie prowadzono zorganizowanego dopingu.

 

Kibice w Stolicy zaprezentowali nowy sposób omijania cenzury na swoim stadionie. Kilkanaście osób w białych koszulkach z wymalowanymi na plecach literami, ułożyło 3 napisy : "NS nie poddamy się", "Sandra nie cpaj tyle!", "Wejchert WSI". Przeprowadzono też na szeroką skalę rozpowszechnianie gazetki, vlepek oraz akcję plakatową. 

 

Mimo przegranej na boisku 2-1 podziękowano donośnie zawodnikom Białej Gwiazdy, oraz wraz zawodnikami wszyscy w sektorze gości zaśpiewali "Mistrz, Mistrz Nasz TS!".

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież