230 w Łoweczu
Wpisany przez ewcia   
środa, 27 lipca 2011 01:25

 

Za nami drugi w przeciągu kilkunastu dni wyjazd w europejskich pucharach.
 
Na wyjeździe w Łoweczu zjawiło się 230 kibiców krakowskiej Wisły. Do Bułgarii docierali na różne sposoby i przez różne państwa. Być może "szybkie terminy" rozgrywek el. Ligi Mistrzów, średnie trasy oraz okres wakacyjny wpłynęły na naszą niezbyt okazałą liczbę.
Doping prowadzono przez całe spotkanie, wzmógł się szczególnie po 2 bramce dla Wisły. Na ogrodzeniu pojawiły się takie wiślackie płótna jak : Bronowice, Kleparz, WS, Trzebinia, Przemyśl, Olkusz.
 
Wyjazd dla wszyskich którzy w Łoweczu się zjawili ciągle trwa, a dzisiejszy wynik pozwala już powoli snuć plany na kolejne eskapady z ABG.
 
Jeżeli awansujemy do kolejnej rundy pierwszeństwo w zakupie wejściówek będą mieć osoby obecne na wyjazdach do Rygi i Łowecza(obu), o ile oczywiście zainteresowanie ewentualnym wyjazdem będzie duże.
 
Do zobaczenia na kibicowskim szlaku!
 
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież