Bojkot Lecha
Wpisany przez ewcia   
piątek, 09 września 2011 21:04

 

W dzisiejszy wieczór na Bułgarskiej kibice Lecha prowadzą bojkot.
 
Kibice krakowskiej Wisły niestety są nieobecni na stadionie, Lech Poznań nie przyjmuje przyjezdnych.
 
Mimo, że wypełniona jest prawie połowa trybun (18 200) brakuje atmosfery piłkarskiego święta. Fani z "Kotła" ubrani są w czarne koszulki i od pierwszych minut spotkania milczą. Nie wywieszono żadnych flag, wisi jedynie transparent "Matys 3-maj się!!!"
 
alt
 
Kibice na pozostałych trybunach od czasu do czasu starają się prowadzić doping jednak zapału starcza im na 1-2 przyśpiewki.
 
 

Fani Kolejorza jako jedni z niewielu w Ekstraklasie ciągle otwarcie pokazują swoje niezadowolenie odnośnie sytuacji kibicowskiej w Polsce.

Od 70 minuty kibice w Poznaniu rozpoczynają doping w Kotle, trybuna nie jest już w czarnych barwach, tylko w niebiesko - białych.

 

alt

 

 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież