Dalej się nie da
Wpisany przez ewcia   
piątek, 23 września 2011 20:26

 

Wyjazd do Świnoujscia był dla wyjazdowiczów nie lada atrakcją.
 
Dotychczas najdalszym wyjazdem krajowym były wizyty w Szczecinie, teraz dane nam było zawitać do Świnoujścia, które wedle trasy pociągu oddalone jest od Krakowa o 751 km. Niektóre trasy samochodowe liczą ponad 800.  Dodatkową atrakcją podczas wizyty w niewątpliwie urokliwym Świnoujściu była przeprawa promowa, którą większość z nas musiała odbyć by dostać się na stadion. 
129 osób może relacjonować znajomym wizytę na najdalszym krajowym wyjeździe. 
 
Wraz z nami na sektorze kilka osób ze Śląska Wrocław i Lechii Gdańsk. Wywieszono flagi Jaworzno, Bronowice oraz Prądnik Biały. Kilkakrotnie donośnymi śpiewami zaznaczyliśmy swoją obecność.
 
Drużyny które już zapewniły sobie awans na 1-8 finału PP : Wisła Kraków, Ruch Chorzów, Górnik Zabrze, Gryf Wejherowo, Polonia Warszawa, Lech Poznań, Legia Warszawa, Ruch Zdzieszowice, Limanovia Limanowa, Arka Gdynia, MKS Kluczbork.
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież