Twoja firma i Twoja drużyna potrzebują energii!
Wpisany przez Axpo/ewcia   
piątek, 27 lipca 2018 16:04

Firma Axpo od kwietnia tego roku jest oficjalnym partnerem Wisły Kraków. Dodatkowo, oferuje przedsiębiorcom na terenie Małopolski wsparcie swojego klubu piłkarskiego.

 

W ramach specjalnej oferty, z każdej wykorzystanej na terenie Małopolski megawatogodziny energii, Axpo przekaże 3 zł na wsparcie zawodników Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Podpisując umowę na dostawę energii z Axpo otrzymujesz oficjalny certyfikat, zaświadczający o Twoim zaangażowaniu w rozwój klubu.

 

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  i pomóż rozwijać młode talenty Wisły Kraków! 

Axpo nie tylko daje Ci możliwość wsparcia Twojej drużyny, ale również pozwoli znaleźć oszczędności. Posiadając najszerszą ofertę usług energetycznych na rynku, zaproponuje rozwiązanie odpowiadające potrzebom Twojej firmy. Sprawdź, ile możesz zyskać na współpracy! Napisz na  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Axpo to firma z ponad 100 letnim europejskim doświadczeniem, a od 2016 roku jest obecna również w USA. 3 miliony zadowolonych klientów to zarówno gospodarstwa domowe, jak i wielkie międzynarodowe korporacje.

Axpo prowadzi swą działalność na terenie Polski już od 17 lat, tworząc rozwiązania dla klientów biznesowych. Oferta trafia do małych i średnich przedsiębiorstw, odbiorców przemysłowych, spółek obrotu energią oraz wytwórców energii odnawialnej.

Informacja prasowa Axpo Polska

Poprawiony: piątek, 27 lipca 2018 16:07
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież