Kiko Ramirez trenerem Wisły
Wpisany przez Redakcja   
czwartek, 05 stycznia 2017 15:54

alt

Dziś zaprezentowano nowego szkoleniowca Białej Gwiazdy.

O godzinie 10:00 rozpoczęła się konferencja nowego szkoleniowca Wisły Kraków. 46-letni Kiko Ramirez podpisał umowę do 30 czerwca 2017, ma więc pół roku, aby przekonać wszystkich niedowiarków do swoich umiejętności.


O nowym trenerze bardzo dużo dzisiaj mówił Manuel Junco-wiceprezes do spraw sportowych Wisła S.A -Jednym z kluczowych zagadnień, które świadczą za Kiko jest dobra organizacja taktyczna. Kolejną jego cechą jest to, że wykształcił wielu znakomitych zawodników. Mogę powiedzieć, że trudno jest znaleźć trenera, który sprawia, że piłkarze się rozwijają. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest to wielkie nazwisko, ale wyróżnia go pracowitość i zaangażowanie. Zostawił swoją rodzinę w Hiszpanii i przybył tu po to, aby poświecić się obowiązkom-mówił człowiek, który jak sam nie ukrywa sciągnął Ramireza do Krakowa. Asystentem nowego trenera został Goncalo Feio, który także będzie pełnił funkcję tłumacza. W sztabie jak można się było spodziewać zostaje Radosław Sobolewski i Kazimierz Kmiecik.


Nowemu trenerowi życzymy powodzenia!
 

Poprawiony: czwartek, 05 stycznia 2017 16:10
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież