Podsumowania reprezentacyjne
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 13 października 2011 14:03
Swoje mecze w reprezentacjach rozegrali Osman Chavez, Junior Diaz, Filip Kurto, Andraż Kirm oraz Siergiei Pareiko.
Podsumowania reprezentacyjne

Osman Chávez zagrał przeciwko USA pełne 90minut. Jego zespół przegrał 0:1
We wtorek, Honduras zmierzył się z Jamajkąi wygrał spotkanie 2:1. Osman zagrał do 77minuty.

Obydwa spotkania były towarzyskie.

Júnior Díaz spędził 90minut na boisku w towarzyskim meczu przeciwko Brazylii. Kostaryka przegrała 0:1 po golu Neymara.

Filip Kurto w meczu U-21 stanął między słupkami od pierwszej minuty, ale w doliczonym czasie pierwszej połowy został ukarany czerwoną kartką. Z Portugalią młoda reprezentacja zremisowała 1:1

Andraż Kirm w decydującym meczu z Serbią, spędził na boisku 90 minut. Pomimo wygranej 1:0, Słowenia nie wyszła z grupy C. Serbia nie awansuje na korzyść Estonii.

Siergiei Pareiko w ostatnim meczu fazy grupowej eliminacji z Irlandią Północną , Estonia wygrała 2:1 a Pareiko rozegrał pełne spotkanie. Żeby drużyna mogła awansować, to Słowenia musiała wygrać z Serbią. Tak się też stało i drużyna Pareiki zagra w barażach o awans na Euro.

W drugim kadrowym meczu, nasz bramkarz grał tylko 57minut, zszedł z boiska po stracie jednej bramki. Estonia przegrała z Ukrainą 0:2

Do treningów powrócił już Tsvetan Genkov i Rafał Boguski. Z sobotniego meczu najprawdopodobniej wykluczony będzie Sobolewski i Melikson z powodu kontuzji.

 

Przypominamy, że bilety na mecz otwierający ostatnią trybunę z Jagiellonią można kupować codziennie od 11:00-20:00 w Strefie Kibica. Ceny wahają się między 19 a 55zł.

 

 

 

 

Olga

Poprawiony: sobota, 19 listopada 2011 14:57
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież