Kurdziel w greckim Aris
Wpisany przez Olga   
poniedziałek, 14 listopada 2011 15:23

Grzegorz Kurdziel, z naszym klubem zakończył współpracę w czerwcu tego roku. Pracę trenera bramkarzy kontynuował w Łódzkim ŁKSie, gdzie współpracował z trenerem Probierzem.

Od początku listopada Probierz został szkoleniowcem greckiego Arisu a od odzś również były Wiślak podejmie pracę w Salonikach, będzie współpracował z: Marco Vellidisem, Michalisem Sifakisem i Sokratisem Dioudisem.
 

 

 

Przypomnijmy sobie, jak Robert Maaskant wypowiadał się o Kurdzielu: "Grzegorz jest odpowiedzialny za bramkarzy, ale też pomaga mi bardzo w przygotowywaniu animacji komputerowych na odprawy przed meczami. Podobnie jak ja jest tu pierwszy rok, ale już można powiedzieć, że bardzo dobrze, intensywnie pracuje z bramkarzami. Trochę za bardzo świętował zdobycie mistrzostwa Polski po meczu z Cracovią."

 

Poprawiony: sobota, 19 listopada 2011 14:59
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież