Nowy trener już w Krakowie
Wpisany przez ewcia   
środa, 27 grudnia 2017 16:16

Mimo, że piłkarze Białej Gwiazdy przygotowania do kontynuacji rundy wiosennej rozpoczną dopiero w drugim tygodniu stycznia ich nowy szkoleniowiec już dziś zjawił się w Myślenicach.

 

W ośrodku szkoleniowym towarzyszli mu wiceprezes Damian Dukat oraz dyrektor sportowy Manuel Junco.  Trenera oprowadzono po obiekcie, a także znalazł czas by powiedzieć kilka słów do kibiców Białej Gwiazdy. W Krakowie spędzi kilka dni,  a na dobre zacznie adaptować się w naszym mieście po 5 stycznia.  Carrillo ma świadomość w jak wielkim klubie przyjedzie mu pracować i że wsparcie kibiców jest niezwykle ważne. 

 

 

Trenując Hajduk Split z szacunkiem odnosił się do kibiców i i był pod wrażeniem wsparcia z trybun, oraz m.in. jeżdzenia kibiców na mecze wyjazdowe. 

 

Zawodnicy Wisły na pierwszym wspólnym treningu spotkają się 8 stycznia.

Poprawiony: niedziela, 14 stycznia 2018 17:38
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież