Kiko Ramirez nie jest już trenerem Wisły
Wpisany przez ewcia   
poniedziałek, 11 grudnia 2017 10:15

W dniu wczorajszym klub Wisła Kraków SA podał informację o zwolnieniu z posady szkoleniowca pierwszaj drużyny Kiko Ramireza. W meczu derbowym oraz w spotkania z Zagłębiem Drużynę poprowadzą Radosław Sobolewski oraz Kazimierz Kmiecik.

 

Nowym trenerem drużyny piłkarskiej od 1 stycznia będzie Joan Carrillo.

Komunikat klubu:

 

Zarząd Wisły Kraków SA podjął decyzję o zwolnieniu pierwszego szkoleniowca Białej Gwiazdy, Kiko Ramíreza.

Hiszpański trener objął zespół Wisły Kraków w styczniu tego roku. W tym czasie poprowadził krakowian w 38 meczach, zaliczając 16 wygranych tyle samo porażek i 6 remisów. 

W dwóch najbliższych spotkaniach Białą Gwiazdę poprowadzi duet trenerski Kazimierz Kmiecik i Radosław Sobolewski. Nazwisko nowego szkoleniowca, który obejmie zespół od 1 stycznia 2018 roku zostanie podane w dniu jutrzejszym.

Kiko Ramírezowi dziękujemy za dotychczasową współpracę i życzymy powodzenia.

Poprawiony: poniedziałek, 11 grudnia 2017 14:23
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież