Bilety na dwa ostatnie mecze w tym roku w sprzedaży od poniedziałku
Wpisany przez ewcia   
niedziela, 03 grudnia 2017 22:09

Przed nami już tylko dwa mecze piłkarzy Wisły Kraków w tym roku na stadionie przy Reymonta. W poniedziałek 4 grudnia rusza sprzedaż biletów na te spotkania.

 
Bilety NIE są sprzedawane w formie pakietu. Sympatycy Białej Gwiazdy mogą nabywać wejściówki na każdy z wymienionych wyżej meczów z osobna. 
 
Bilety na mecz z Wisłą Płock lub Zagłębiem Lubin można kupować od 4 grudnia (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu biletu w Strefie Kibica NIE JEST wymagana Karta Kibica. Wejściówki na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 
Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.
 
Cennik biletów na mecz z Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin w rundzie jesiennej Ekstraklasy 2017/18:
 
 
Wejściówki na spotkanie z Wisłą Płock lub Zagłębiem Lubin w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczów (10 i 17 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
  
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczów (10 i 17 grudnia) o godzinie 12.00.
 
 
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież