W pakiecie zawsze się opłaca!
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
wtorek, 21 listopada 2017 13:07
W grudniu Biała Gwiazda rozegra jeszcze trzy spotkania przy Reymonta. Klub przygotował specjalną ofertę cenową, dzięki której bilet na mecz może kosztować cię zaledwie 10 zł!*
 
 
 
PAKIETY na grudniowe mecze Wisły z Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin nabywać można od 20 listopada (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu PAKIETU w Strefie Kibica JEST wymagana Karta Kibica. Zasada sprzedaży PAKIETU odbywa się identycznie, jak w przypadku karnetów na mecze Białej Gwiazdy przy R22. Dodatkowo posiadanie Karty Kibica przynosi kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 
Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.
 
 
Na wszystkich Kibiców, którzy zakupią GRUDNIOWY PAKIET czeka mały upominek od klubu - plakat retro. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły PAKIET przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer pesel).
Cennik PAKIETU obejmującego mecze z Górnikiem Zabrze, Wisłą Płock oraz Zagłębiem Lubin:
 
 
 
PAKIET wejściówek w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w sobotę w godzinach 11.00-16.00
- w dniu meczu z Górnikiem (3 grudnia) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
 
Uwaga! Sprzedaż PAKIETÓW przez internet zostanie zakończona w dniu z Górnikiem Zabrze  (3 grudnia) o godzinie 12.00.
 
 
* przy zakupie pakietu ulgowego na 3 mecze na sektor B lub D. 
 
 
Poprawiony: wtorek, 21 listopada 2017 23:20
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież