Bilety na mecz z Pogonią już w sprzedaży
Wpisany przez Wisła Kraków/ewcia   
poniedziałek, 06 listopada 2017 23:06

17 listopada na stadionie przy Reymonta Wisła podejmie Pogoń Szczecin. Mecz rozegrany zostanie w ramach 16 kolejki Ekstralasy. 

 

Klub przygotował specjalna zniżkę dla studentów, którzy bilet na mecz z Portowcami mogą nabyć w promocyjnej cenie. Jeśli studiujesz na którejś z krakowskich uczelni wejściówkę na mecz Wisła - Pogoń nabędziesz za 15 zł (po okazaniu ważnej legitymacji). Promocja dotyczy sektorów E13/14/15/.

 

Bilety na mecz z Pogonią Szczecin można kupować od 6 listopada (poniedziałek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.
 
Do zakupu biletu w Strefie Kibica NIE JEST wymagana Karta Kibica. Wejściówki na mecze przy R22 można zakupić podając jedynie imię, nazwisko oraz numer PESEL. Posiadanie nowej Karty Kibica przynosi jednak kibicom Białej Gwiazdy dodatkowe korzyści. Przekonaj się sam, że z Kartą Kibica z funkcją cashback możesz więcej!
 
Karta Kibica, nowa lub stara, jest niezbędna do zakupu biletu poprzez stronę internetową.
 
CENNIK BILETÓW NA MECZ Z POGONIĄ
 
 
Wejściówki na spotkanie z Pogonią Szczecin w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w dniu meczu (17 listopada) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.
  
Uwaga! Sprzedaż biletów przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (17 listopada) o godzinie 
Poprawiony: poniedziałek, 06 listopada 2017 23:24
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież