33% zniżki lub pakiet na dwa mecze
Wpisany przez wislakrakow.pl/ewcia   
wtorek, 24 października 2017 11:24

Wisła Kraków przygotowała specjalne promocje cenowe, na zakup wejściówek na zbliżające się potyczki ligowe przy Reymonta.

 

To się naprawdę opłaca! Skorzystaj z zakupu pakietu na mecz z Pogonią i Sandecją lub z 33% zniżki na pojedynek z beniaminkiem.

 

 Z myślą o swoich kibicach, Wisła Kraków przygotowała specjalny pakiet promocyjny obejmujące dwa wspomniane mecze, w ramach którego wejśćiówki w „dwupaku” będzie można nabyć już od 20 zł. Sprzedaż listopadowego „dwupaku” właśnie wystartowała!

PAKIETY na listopadowe mecze z Sandecją Nowy Sącz oraz Pogonią Szczecin można nabywać od 24 października (wtorek) w Strefie Kibica (od godziny 11.00) oraz za pośrednictwem strony www.bilety.wisla.krakow.pl. Po zakupie biletu online prosimy o sprawdzenie statusu zamówienia w zakładce „Twoje zakupy”.

 

Na wszystkich Kibiców, którzy zakupią LISTOPADOWY PAKIET czeka mały upominek od klubu - plakat retro. Z pewnością będzie to wyjątkowa pamiątka dla każdego Wiślaka! (UWAGA! Osoby, które zakupiły PAKIET przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer pesel)

PAKIET wejściówek w Strefie Kibica można zakupić: 
- w dni powszednie w godzinach 11.00-19.00
- w sobotę w godzinach 11.00-16.00

 

- w dniu meczu z Sandecją (4 listopada) od godziny 11.00 do zakończenia pierwszej połowy meczu.

Uwaga! Sprzedaż PAKIETÓW przez internet zostanie zakończona w dniu meczu (4 listopada) o godzinie 13.00.

33% zniżki na zakup biletu na mecz Wisła - Sandecja

Wszyscy kibice Białej Gwiazdy, którzy posiadali wejściówkę na mecz z Legią Warszawa, otrzymają zniżkę w wysokości 33% od ceny regularnej na zakup biletu na listopadowe spotkanie Wisły przeciwko Sandecji Nowy Sącz.**

Sprzedaż biletów wyłącznie na mecz z Sandecją Nowy Sącz, która rozpocznie się 25 października o godzinie 11.00 w Strefie Kibica oraz przez internet.

**Ceny regularne, od których obowiązywać będzie zniżka 33%.

 

Poprawiony: niedziela, 05 listopada 2017 19:40
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież