Karnety wiosna 2017
Wpisany przez Wisła Kraków/ ewcia   
środa, 11 stycznia 2017 16:18

 

W środę, 11 stycznia, ruszyła sprzedaż karnetów na mecze rundy wiosennej piłkarzy "Białej Gwiazdy", które rozegrane zostaną na stadionie przy ulicy Reymonta w Krakowie. Ich posiadacze będą mogli zobaczyć przy Reymonta „wiosenne” spotkania oraz wszystkie mecze fazy finałowej. Ceny karnetów rozpoczynają się od 105 (ulgowe) i 165 (normalne) złotych.

 
Sprzedaż karnetów odbywać się będzie w Strefie Kibica, za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w akcji #12BOHATER na Fans4Club.com
 
 
Pierwsza tura sprzedaży karnetów (w przedstawionych powyżej cenach) potrwa do zakończenia pierwszej połowy, pierwszego spotkania Białej Gwiazdy przy Reymonta w rundzie wiosennej (11 lutego z Koroną Kielce).

Natomiast pierwsza tura sprzedaży karnetów za pośrednictwem strony internetowej bilet.wisla.krakow.pl, potrwa do 11 lutego, do godziny 11:00.

Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów na rundę jesienną sezonu 2016/2017 obowiązuje do 23 stycznia, do godziny 23.59.
 
Ceny biletów na domowe spotkania Wisły Kraków pozostają bez zmian i zaczynają się już od 15 (ulgowe) oraz 25 (normalne) złotych. Wejściówki na mecz „TOP”, czyli starcie Białej Gwiazdy z Lechem Poznań, można będzie nabyć już od 25 (ulgowy) i 35 (normalny) złotych.
 
 
 
Poprawiony: czwartek, 19 stycznia 2017 00:04
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież