Lyoness sponsorem Wisły
Wpisany przez SKWK   
środa, 12 października 2016 13:01

alt

Wisła Kraków podpisała dziś trzyletnią umowę sponsorską.

Firma Lyoness będzie przez najbliższe trzy lata sponsorem Wisy Kraków. W związku z tym logo firmy zostanie umieszczone na rękawkach piłkarzy Białej Gwiazdy.

Kluczowym elementem współpracy będzie "Program Cashback Wisły Kraków". Dzięki temu programowi kibice Wisły będą mogli otrzymywać zwrot pieniędzy z zakupów w wysokości do 5%. Dodatkowo 1% z każdego zakupu u partnerów handlowych Lyoness zasili fundusz transferowy Naszego Klubu. Osoba, która posiada kartę Lyoness ma do dyspozycji tysiące punktów sprzedaży w Polsce i ponad 70 000 na całym świecie. 

Lyoness w Ekstraklasie sponsoruje już Legię Warszawa, Lecha Poznań i Lechię Gdańsk. Oprócz tych klubów firma nawiązał współpracę z Rapidem Wiedeń, Slavią Praga i słowackim klubem hokejowym HK Slovan. Do przedsięwzięć podejmownych przez Lyoness należy doliczyć umowy partnerskie z MOTO GP i sponsoring wyścigów motocyklowych w Austrii, Hiszpanii i Czechach.

Zachęcamy wszystkich kibiców do zakupów dzięki programowi Lyoness, a tym samym do wsparcia Wisły Kraków. 

Poprawiony: poniedziałek, 31 października 2016 22:39
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież