Karnety wiosna 2018
Wpisany przez Wisła Kraków SA/ ewcia   
poniedziałek, 08 stycznia 2018 10:08
Poczynania Wiślaków w najbliższych czterech miesiącach można śledzić na żywo już od 90 zł (karnet ulgowy) oraz 150 zł (karnet normalny). Kupując karnet na mecze Białej Gwiazdy, zyskujesz zniżkę w wysokości nawet 20%, co oznacza, że w przypadku abonamentu normalnego oszczędzasz nawet do 65 zł, a ulgowego do 55 zł! 
 
Do Krakowa w rundzie wiosennej zawitają: Arka Gdynia, Korona Kielce, Śląsk Wrocław oraz Lech Poznań. To jednak nie koniec wrażeń przy R22 w trwającym sezonie, bowiem karnet obejmuje także spotkania w ramach rundy finałowej. Rywali Białej Gwiazdy poznamy na początku kwietnia. 
 
Na wszystkich kibiców, którzy zdecydują się wykupić wspomniany abonament na mecze czekają dwa wyjątkowe upominki: voucher w wysokości 20 zł (kategoria 1. i kategoria 2. oraz dziecko) lub 35 zł (kategoria 3. i kategoria 4.) na zakupy w Wiślackim Świecie oraz plakat retro. Osoby, które zakupiły karnet przez internet mogą odebrać upominek zgłaszając się do punktu wyrabiana Karty Kibica w Strefie Kibica. Na miejscu wystarczy podać numer PESEL.
 
 
Sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek 8 stycznia o godzinie 11.00 w Strefie Kibica, za pośrednictwem strony internetowej bilety.wisla.krakow.pl oraz w kafeterii MyBenefit.  Niezmiennie karnety wraz ze zniżką wyłącznie w Strefie Kibica będą mogli nabywać posiadacze Krakowskiej Karty Rodzinnej 3+ (sektor F).
 
Cennik karnetów na mecze Wisły w rundzie wiosennej Lotto Ekstraklasy sezonu 2017/2018:
 
Poprawiony: poniedziałek, 19 marca 2018 23:05
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież