Powołania dla Wiślaków
Wpisany przez Patrycja   
czwartek, 10 listopada 2011 15:08

Po ostatnich nieudanych dla Wiślaków spotkaniach w ramach rozgrywek klubowych, kilku piłkarzy opuściło Kraków i wyjechało na zgrupowania swoich kadr narodowych. Przed zawodnikami Białej Gwiazdy głównie mecze towarzyskie.

Powołanie do reprezentacji dostał Osman Chavez. Obrońca udał się do Hondurasu na mecz z Serbią. Zostanie on rozegrany 14 listopada w San Pedro Sula.

 

 

Kolejny raz szansę na występ w barwach Kostaryki otrzyma Junior Diaz. Drużyna obrońcy Wisły zagra w najbliższych dniach dwa mecze towarzyskie. Kostarykanie 11 listopada w Panamie zmierzą się z tamtejszą reprezentacją, natomiast 15 listopada w San Jose odbędzie się mecz z Hiszpanią.

 

 

Slavis Stojanović, nowy szkoleniowiec reprezentacji Słowenii, powołał Andraża Kirma na towarzyski mecz ze Stanami Zjednoczonymi.  Spotkanie zostanie rozegrane 15 listopada w Lublanie.

 

 

Sergei Pareiko otrzymał powołanie do kadry narodowej na barażowe mecze o udział w przyszłorocznych Mistrzostwach Europy. 11 listopada w Tallinie i 4 dni później w Dublinie, Estonia zagra z Irlandią.

 

 

Na zgrupowaniach reprezentacji przebywają także dwaj Polacy. Filip Kurto został powołany do reprezentacji U-21, która zmierzy się z Mołdawią w ramach eliminacji do Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Mecz odbędzie się 14 listopada o godzinie 18:00 we Wronkach.

 

Michał Czekaj przygotowuje się aktualnie pod okiem trenera Janusza Białka do meczu w Turnieju Czterech Narodów. Kadra U-20 zagra w sobotę 12 listopada z Niemcami.

 

Poprawiony: sobota, 19 listopada 2011 14:59
 

Dodaj komentarz

Redakcja SKWK.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie KibiceWisly.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "troling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp.
Kod antysapmowy
Odśwież